Zdjęcie Mateusz

Mateusz

Cześć jestem Mateusz. Przygodę jako Saunamistrz rozpocząłem w roku 2015 właśnie tutaj w Tarnowskich Termach. Staram się aby na moich seansach panowała atmosfera wyciszenia i spokoju, która sprzyja odprężeniu oraz przywróceniu równowagi. Przyjemne światło, cudowne kompozycje zapachowe, dobra muzyka wraz z podmuchami ciepłego powietrza sprzyjają oczyszczaniu ciała i umysłu. Zapraszam na seanse.

Zdjęcie Arek

Arek

To ja Arek. Zapraszam na gorące seanse saunowe.

Zdjęcie Bartas

Bartas

Cześć kłania się przed wami Bartas. Fan dłuuugich i dogrzanych seansów! Saunamaniak w pełnym tego słowa znaczeniu. Jako Saunamistrz robię ceremonie takie, na których sam bym chętnie poleniuchował!!! Fani długiego leżakowania przy Jazz-e, klasyce czy dźwiękach natury znajdą coś dla siebie (ps. przy luźniejszej saunie). Przy pełnej saunie, zdrowo polewam „jak się bawić to się bawić”, a co za tym idzie: Rock, Hip-Hop, House, Reggae, Chillout to nutki jakie mi towarzyszą przy machaniu.

Zdjęcie Patryk

Patryk

Dobry dzień. Mam na imię Patryk. Muzyczny ignorant, słucham co jest do słuchania. Z mentolem raczej nie jestem zaprzyjaźniony. W moim menu znajdziecie, wysoką dynamikę, brak ciszy, owoce no i zielone. Zapraszam do wspólnego saunowania.

Zdjęcie Tomasz

Tomasz

Tomasz... Koneser skrajnych temperatur. Przygodę z aktywnym saunowaniem rozpoczął kiedy stwierdził, że samo morsowanie już mu nie wystarcza. Twierdzi, że idealny seans powinien być równie efektowny jak efektywny. Techniki uczy się sam poprzez częste starty w zawodach (ostatnio 3 miejsce na SaunaCup i start w Mistrzostwach Polski 2018) i podpatrywanie najlepszych w tym fachu. Twierdzi że dobry seans saunowy ma znamiona małego przedstawienia teatralnego, co czyni go w pewnym rodzaju formą sztuki.

Zdjęcie Kris

Kris

Hej to tylko ja Kris… znajdziecie u mnie, głównie, muzyczne chill-outowe klimaty relaksacyjne, ale nie stronię także o łączenia soulu, r’n’b i ostrzejszego grania. Jak wiecie prawie nigdy nie proszę o ciszę, bo to nigdy nie działa! Wszystko to co przekazuje: muzycznie i technicznie bierze się głównie z zamiłowania do ciągłego kombinowania i wdrażania zmian. W ten sposób mogę przekazać, co faktycznie w tej mojej głowie siedzi…..

Zdjęcie Mati

Mati

Witam serdecznie… Mati się kłania! Jestem miłośnikiem turystyki saunowej. Ceremonie saunowe staram się prowadzić z pasją i zaangażowaniem,aby klienci wyszli z seansu dogrzani i zadowoleni!

Zdjęcie Kamila

Kamila

Cześć mam na imię Kamila. Lubię podróże do ciepłych krajów, zapach lasu, muzykę, kontakt z ludźmi, taniec. Na saunie mam to wszystko w jednym miejscu.

Zdjęcie Łukasz

Łukasz

Cześć jestem Łukasz zwany też Królem Mentolu.

Zdjęcie Bartek

Bartek

Cześć jestem Bartek! Lubię bardzo czekoladę.

Zdjęcie Agata

Agata