Dołącz do nas!
Teraz poszukujemy:

OFERTA PRACY - TECHNIK OBIEKTU

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa i monitorowanie pracy urządzeń, systemów i instalacji
  • Diagnostyka i usuwanie awarii
  • Wykonywanie procesów technologicznych koniecznych do prawidłowego funkcjonowania obiektu
  • Wykonywanie bieżących prac naprawczych wynikających z eksploatacji budynku i instalacji

 Wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Posiadanie uprawnień energetycznych E Grupa 1 do 1kV
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wymagane dokumenty:

CV- z aktualnym zdjęciem, klauzula informacyjna dla kandydata

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji”.

Wymagane dokumenty należy składać bezpośrednio w biurze Tarnowskie Termy Sp. z o.o. ul. Nowa 54, 62-080 Tarnowo Podgórne lub elektronicznie na adres biura zarządu biuro@tarnowskie-termy.pl

Otrzymanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy z wybranymi osobami, które o terminie spotkania zostaną powiadomione telefonicznie.